Hakkımızda - Fidel Clinic

Uzman Ekip

Deneyimli ekibimiz tarafından sizleri en iyi şekilde ağırlamaktan ve bu hizmeti her geçen gün daha güzel yapmaktan gurur duyuyoruz.

Uzman Doktorlarımız

Tecrübeli Doktorlarımız tarafından işlemlerinizi en sağlıklı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Hasta Memnuniyeti
99.6%

Estetik cerrahi dünyasındaki güvenilir ortağınız FIDEL CLINIC’e hoş geldiniz. Bizim Cliniğimiz de iyi görünmenin, hissetmenin hayati bir bileşeni olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hastalarımızın arzu ettikleri görünüme kavuşmalarına yardımcı olmak için çeşitli estetik cerrahi işlemi sunuyoruz. Yetenekli, deneyimli cerrahlardan ve sağlık personellerinden oluşan ekibimiz, hastalarımızın isteklerini yerine getirmek için en güzek ve titiz şekilde çalışmaktadır.

FIDEL CLINIC olarak her insanın benzersiz olduğuna inanıyoruz ve estetik cerrahi yaklaşımımız da bu inancı yansıtıyor. Ekibimiz, her hastanın bireysel ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için zaman ayırır ve beklentilerini karşılayan kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturmak için hastalarla yakın bir şekilde çalışırız.

Hastalarımız için operasyonda kullanılacak olan teknolojik cerrahi malzemelerden yana akılda hiç bir soru işareti olmaz. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sıcak ve samimi yaklaşımımızla birleştiğinde, FIDEL CLINIC’i estetik cerrahi hizmetleri arayanlar için lider bir seçenek haline getirdi. Sadece estetik olarak değil İsterseniz planınızı bize göre ayarlayıp bir gün öncesinden gelirseniz size İstanbulun güzel yerlerini göstericek güzel yemeklerini tadımlatıcak personellerimiz mevcut. Bu hizmetin yanı sıra operasyondan sonra herhangi bir olayda hemen iletişim kurabilirsiniz. 

Siz kendi ülkenize dönseniz bile biz sizinle sağlığınız istediğiniz düzeye gelene kadar sizinle iletişim halindeyiz. Bizim için en önemli olan husus; Sizin istediniz estetik durumunu en iyi şekilde vermek.

Öncelik olarak operasyondan sonra sizin mutluluğunuzdan biz de keyif alıyoruz. Hastahane den otele geçiş sürecinde , otelden hastaheneye kontrole geliş sürecine ve bütün kontrollerden sonra eve dönüş sürecinde de Hep birlikteyiz.

Aklınız da olan bir soru veya harhangi bir durum da bir mesaj atmanız yeterli olacaktır. Danışmanlık randevunuzu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Sizlerde Fidel Clinic olarak Bizi seçerek kaliteyi en üst düzeyde yaşayabilirsiniz, Sağlıklı günler diliyoruz.

http://fidelclinic.com

7000 +

Binlerce Mutlu Müşteri

9000 +

Tamamlanan Operasyon

100000 +

Yüzbinlerce Yazışma Metni

Sizlerden Gelen Yorumlar

Fidel Clinic'te hizmet almış olan kişilerin memnuniyetini dile getirdiği yorumları görebilirsiniz.